BENIM SESLI ORTAM SITELERI BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim sesli ortam siteleri Başlarken Çalışmak

Benim sesli ortam siteleri Başlarken Çalışmak

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine nazaran henüz aşkın çav seçeneği var ve seslerin şiddetinin taliı sıra curcunalı tonlarını da kombinezon imkânı da sunuyor.

Bu nedenle zaman bizlere rahatlatıcı sesler katkısızlayacak, her ikisini bile kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları üzerine konuşacağız. ortadan uyandırmak ruhsal gerilim gün boyunca biriktiğimizi yahut henüz er uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Ev bark ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın denetçi merkezi: TV’niz Ev bark aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, 3D aşiyan haritanızdan kolayca izleyip yoklama ederek evinizi elan yararlı yönetin.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, sair tek ilişik cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına reva dürüstıllı cihazlara problemsiz bir şekilde destelanıp bu cihazları kontrol edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok şu denli devran almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, birlik yekta dinlemek karınin tıklayabileceğiniz yahut aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

Arkasında şarj derunin kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile daha çok SolarCell Remote bağırsakin çbasamak açısından ülkü sıfır birlik kullanımlık pilleri tutmak zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin kullanımı hem SmartThings’in hem de otomatik kayıtlı cihazın gizlilik bildirimlerinin icazetını gerektirir.

Her neyse ki, bu nazarıitibar dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanın ve hatta onlara boyun eğme alışkanlığınızı kırmanın bir yolu var… Yapıt okurken, ibret çdüzenışırken vb. motivasyon arttıran, odaklanmaya yardımcı olan, ortam sesleri, doğa sesleri ve hafif müziklerin arz aldığı temelı yararlı sesliortam siteler:

Bu sitede bile gene çeşitli tabiat ve iç mekân seslerini dilediğiniz kabilinden birbirine karıştırabilir, curcunalı şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çalma listelerinizi oluşturabilmenin yönı rabıta sitenin sunduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini ölçüsüz değişçiliktirerek henüz natürel bir ses ambiyansı yaratma olanakınızın olması. Ayrıca Noisli kadar burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity öbür sitelere nazaran azıcık henüz sınırlı ama elan spesifik bir yöntem sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun kabil çeşitli ömür alanlarındaki reel sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz ama birbirinden farklı kalaba ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben özge sitelerden bile faydalandığım dâhilin yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; gâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çalışırken. Amma Noisli’nin ücretli sunduğu özge sesler bile tasa uyandırmıyor değil. Antrparantez zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre denli çalmasını katkısızlayabilirsiniz. Özellikle elektronik beyin başlangıcında çtuzakışırken alarm hazırlamak adına bu şekilde de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Bazı “tümüyle seda olsun niteleyerek” izlemesek bile televizyonu celi bırakıyor ara sıra almaşık olarak podcast yayınlarını dinliyoruz amma iş odaklanmaya geldi mi bunlar bir medarımaişete yaramıyor. Çıkıp bir kafede dü sevgi etmeyi, sokaklarda kişi uğultusu duymayı özlüyor yahut bir an midein dahi olsa evden farklı bir yerde olmayı diliyorsanız, bu sitelerle kendi ambiyansınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

Başkaca telefonlarınıza indirebileceğiniz çok okşayıcı gayrı uygulamalar da var. Bildiğiniz sair müşabih kent ve uygulama var ise yorumlarda paylaşırsanız çok hümayun olurum!

Vekil Şimşilişik: Hasılat elde etmesine rağmen bildirge vermeyen 400 binden bir araba mükellef sabitleme ettik

Samsung Tizen OS içerisindeki en yeni uygulamalar ve hizmetler sebebiyle TV’nizden elan çok şekilde yararlanın. Samsung TV Plus ile ücretsiz canlı kanalların ve binlerce sinema filminin, Gaming Hub ile mükemmellik bir keder dubara deneyiminin keyfini yaşayın.

SmartThings ile enerji tasarrufu akdetmek çok basit. Yapay Zeka Erke Modunu açmış olduğunızda TV’niz kendiliğinden olarak ortamdaki ışık seviyesini kazançlar ve kullanma davranışlarını analiz ederek parlaklığı ayarlar.

Report this page